rozwiane włosy

Wypadające włosy – wybierz specjalistyczne zabiegi

Wypadające włosy są kłopotliwym schorzeniem, które może dotykać tak samo mężczyzn, jak i kobiety. Łysienie nie jest jednak ostatecznością, bo dzięki dobrym narzędziom w klinice medycyny estetycznej, można zredukować problem. Jak wzmocnić włosy, żeby nie tylko przestały wypadać, ale też rosły na nowo?

PRZYCZYNY WYPADANIA WŁOSÓW – ZNAJDŹ SWOJĄ

Wypadanie włosów wymaga szczegółowego wywiadu i badania nazywanego trichoskopią. Takie kroki pozwalają na rozpoznanie czynników decydujących o problemie i skierowanie na odpowiednie zabiegi. Wśród często wymienianych przyczyn znajdują się:

 • wysoki stres i przewlekłe zmęczenie
 • jedzenie mało wartościowych produktów
 • antybiotykoterapia
 • hormonalna terapia zastępcza
 • grzybica skóry i inne stany zapalne
 • predyspozycje wynikające z genów

Na czym polega trichoskopia? To szczegółowa analiza zdjęć skóry głowy wykonanych przez dermatoskop – urządzenie powiększające obraz. Zdjęcia zostają odesłane do laboratorium i po około 30 dniach można odebrać wyniki.

Czytaj więcej na temat badania i wzmacniania włosów: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/wzmocnienie-wlosow/

JAK WZMOCNIĆ WŁOSY? WYPADANIE WŁOSÓW BĘDZIE PRZESZŁOŚCIĄ

Jak wzmocnić włosy? Zdaniem ekspertki:

„Profesjonalne zabiegi, które oferuje klinika, umożliwiają głębokie przeniknięcie do skóry wprowadzonych substancji. Są nimi między innymi osocze bogatopłytkowe i koktajle odżywcze.”

Regeneracja włosów, która nastąpi po użyciu nowoczesnych sprzętów, będzie skuteczna i trwała. Zadowoli osobę cierpiącą nawet na najbardziej przewlekłe tracenie włosów.

WZMOCNIENIE WŁOSÓW – JAKI ZABIEG WYBRAĆ?

Najskuteczniejsze zabiegi na wzmocnienie włosów:

 • kobieta trzyma swoje włosyMezoterapia igłowa lub bezigłowa jest jednym z najpopularniejszych sposobów walki z łysieniem. Za pomocą igły lub fal elektrycznych skórze głowy podawane są odżywcze składniki.
 • Dermapen 3/Mezopen jest rodzajem mezoterapii mikroigłowej. Precyzyjnie nakłuwa skórę głowy pulsującymi igłami – takich nakłuć może być nawet 80 tysięcy w ciągu 60 sekund. Z każdym jednym skóra otrzymuje potrzebne substancje.
 • Karboksyterapia Reology 2 – medyczny dwutlenek węgla dociera do poszczególnych warstw skóry i odbudowuje jej stan.

Więcej informacji na temat zabiegów na wzmocnienie i wypadanie włosów znajdziesz tutaj: http://drmalek.pl/arts/regeneracja-wlosow-zabiegi/

REGENERACJA WŁOSÓW WYMAGA DOBRYCH NAWYKÓW

Nawet po zabiegu na regenerację włosów trzeba pamiętać o zdrowym stylu życia i trosce o prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Przyczyny wypadania włosów są tak trudne do indywidualnego odnalezienia, że najlepszą drogą jest myślenie kompleksowe. Zbilansowana dieta, aktywność fizyczna, nawadnianie organizmu min. 1,5 litra dziennie i głęboki wypoczynek to profilaktyczna droga do zwycięstwa nad łysieniem. Jeśli chcemy długo zachować efekt zdrowo rosnących, odżywionych włosów, musimy wykluczyć wszystkie przyczyny, które mogłyby zależeć wyłącznie od nas i naszych zachowań.

WYPADAJĄCE WŁOSY – KONIEC Z NIEPEWNOŚCIĄ

Wzmocnienie włosów przy wypadających włosach jest ważne, ponieważ przekłada się na codzienne życie towarzyskie i zawodowe. Jeśli zmagamy się z postępującym łysieniem, naturalnie tracimy też pewność siebie. Poddanie się technologicznym zabiegom zaowocuje zwiększeniem pewności siebie i sukcesami na każdej z tych płaszczyzn. Dostępne dziś narzędzia pozwalają zachować pełne bezpieczeństwo i komfort zabiegowy.

5 thoughts on “Wypadające włosy – wybierz specjalistyczne zabiegi

 1. No i porządny artykuł powinien rozpoczynać się od tego jakie są przyczyny wypadania włosów. Warto zadbać o regenerację włosów nim będziemy zmuszeni do skorzystania z zabiegów.

 2. Ale już wymyślacie, no nie macie co robić chyba… Wypadanie włosów to naturalny proces i każdego prędzej czy później to spotka niezależnie od ilości wykonanych zabiegów. Jedzcie marchew na wzmocnie włosów i siema!

 3. Ktoś orientuje się ile kosztuje taka regeneracja włosów? Borykam się z łamliwymi i wypadającymi włosami i zastanawiam się czy mnie stać na wizytę w gabinecie…

  1. Najlepiej pójdź na trichoskopię, bo diagnoza pomoże specjaliście powiedzieć Ci co trzeba zrobić i jak wzmocnić włosy. Każdy zabieg ma trochę inną cenę, ale teraz w gabinetach to oferuję rozbicie na raty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *