kosmetologiczny zabieg nawilżający

Najlepsze zabiegi nawilżające twarz

Podczas gdy środki nawilżające różnią się składnikami, które w nich zostały użyte, większość ma dwa wspólne składniki. Są to środki zmiękczające,  wygładzające skórę i  nawilżające utrzymują wilgoć. Najlepsze jest to, że oba pomagają zmiękczyć skórę. Te środki mogą zawierać wiele innych składników, takich jak olejki zapachowe, witaminy, ekstrakty roślinne, antyoksydanty i filtry słoneczne. A większość obejmuje także konserwanty, aby zachować świeżość.

Należy jednak zauważyć, że czasami nasza skóra potrzebuje profesjonalnej ręki aby odzyskać dobry stan. Wtedy przychodzą nam z pomocą profesjonalne zabiegi kosmetologiczne nawilżającę twarz. Jakie?

Najlepsza regeneracja skóry

Dermapen Microneedling Pen wykorzystuje wiele igieł, które pionowo przebijają skórę i tworzą tysiące mikrourazów. Zabieg  powoduje mikrourazy na skórze, zachęcając i wykorzystując moc wrodzonej zdolności organizmu do ponownego wzrostu i naturalnej naprawy. Udowodniono, że poprawia odmłodzenie skóry i jest znacznie bezpieczniejszy  dla pacjentów niż inne tradycyjne zabiegi na skórę. Funkcja automatycznego wibrującego pióra zwiększa skuteczność zabiegów na skórze poprzez większe wchłanianie produktów, przy jednoczesnym zmniejszeniu bólu i dyskomfortu. Jest tak samo skuteczny jak terapie ablacyjne. Jest to doskonała alternatywa. Stosowany jest do leczenia  rozstępów, blizn, w tym potrądzikowych i pooperacyjnych, zmarszczek skóry, regeneracji włosów i wielu innych.

Jak doskonale nawilżyć twarz?

Oprócz aktywacji mechanizmów naprawy skóry, mezopen pozwala czynnym składnikom, takim jak kwas hialuronowy, witamina C, glutation i inne, przeniknąć głęboko w naskórek, gdzie mogą łatwiej wykonywać swoje działania.

Sposoby na to jak nawilżyć skórę twarzy

Geneo + zapewnia jednocześnie 3 skuteczne zabiegi na twarz. Łączy delikatne złuszczanie, naturalną natlenianie skóry i głębokie odmłodzenie twarzy za pomocą wlewu niezbędnych odżywczych składników odżywczych. Przełomowa technologia Geneo zapewnia doskonałe rezultaty przeciw starzeniu poprzez leczenie skóry na głębszym poziomie. Złuszcza, napełnia i natlenia, aby zapewnić młodzieńczą skórę.

Doskonały zabieg nawilżający na twarz

Mechanizmy działania ultradźwięków należy rozpatrywać w kategoriach czterech kategorii. Pierwszym z nich jest efekt cieplny, który odnosi się do ciepła wytwarzanego w głębszych tkankach, zwłaszcza kolagenu, oraz wynikających z tego korzyści. Drugi to efekt mechaniczny, który odnosi się do wibracji o dużej prędkości, które działają na tkankę tak jak mikro-masaż. Trzeci to efekt kawitacji. Odnosi się to do wytwarzania niezliczonych mikroskopijnych kropel tlenu z procesu wibracyjnego. Czwarty to efekty biologiczne, które obejmują poszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę przepływu krwi i krążenia, sonoforezę, poprawę przepływu limfy, rozluźnienie mięśni, zmniejszenie stanu zapalnego i złagodzenie bólu.

Efektywne zabiegi nawilżające na twarz

Zabiegi na skórze są bardziej skuteczne, ponieważ poprawiają się głębokie oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie. Osiąga się to dzięki ultradźwiękowym wibracjom o wysokiej częstotliwości, które wnikają głęboko w pory i mieszki włosowe, aby rozbić stare, martwe komórki; wydzieliny; i oleiste blokady. Ponadto zwiększa się metabolizm skóry, co powoduje wzrost przepływu limfy, co z kolei powoduje szybsze i skuteczniejsze usuwanie produktów odpadowych. Im więcej produktów odpadowych zostanie usuniętych, tym lepsza penetracja i absorpcja produktów do pielęgnacji skóry.

Mikro-masaż głębokich tkanek poprawia koloryt, miękkość i teksturę skóry. Wszystkie te czynniki tworzą młodszą skórę. Sesje zabiegowe trwają około 30 do 45 minut, a pacjenci zgłaszają uczucie natychmiastowego zaciśnięcia i miększej, gładszej skóry. Skóra wygląda na bardziej elastyczną, a znajomi będą komentować twój „zdrowy blask”. Rozstępy, drobne linie i uszkodzona przez słońce skóra są ulepszone poprzez dermaferezę lub sonoforezę. Są to terminy, które zostały zastosowane do stosowania ultradźwięków w stymulowaniu głębszej penetracji produktów do skóry. Aby osiągnąć to jeszcze lepiej, łączymy pozytywne efektymikrodermabrazji, technologii ultradźwiękowej i silnych kremów.

Sprawdzona regeneracja skóry twarzy

Kiedy mięśnie twarzy napinają się, są bardziej skłonne do powstawania zmarszczek, dlatego muszą być regularnie masowane. Aby się zrelaksować, wystarczy 1-2 minuty dziennie. Jednak czas potrzebny na masaż twarzy zależy od rodzaju skóry. W przypadku skóry tłustej i skłonnej do trądziku najlepiej wykonywać go do 10 minut. W przypadku normalnej lub suchej skóry, nie potrzeba więcej niż 20 minut (zbyt dużo stymulacji może prowadzić do wyprysków). Zastosujmy różne techniki: spróbuj miękkiego uderzania i szczypania – nie ciągnij za skórę – zaczynając od wnętrza twarzy i kończąc na krawędziach. Zawsze masuj ruchem okrężnym do góry.

Najlepsze nawilżenie twarzy

Stymulowanie mięśni twarzy za pomocą regularnego masażu pomaga przynieść tlen do tego obszaru, który jest naturalną formą pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Większy przepływ krwi w okolicy zwiększa produkcję kolagenu, co nadaje cerze zdrowy i naturalny blask.

Wiele gabinetów oferuje ponadto możliwość odbycia darmowej konsultacji odnośnie opisywanych zabiegów, niezależnie od tego czy zdecydujemy się na zabieg czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *