Kwas hialuronowy

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – czy warto?

Młoda i elastyczna skóra jest marzeniem każdej kobiety, która zauważa u siebie zmarszczki i zwiotczenia. W końcu twarz jest naszą pierwszą i najbardziej zapamiętywaną wizytówką. Na szczęście nie musimy już bezwolnie poddawać się procesom starzenia. Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym to szybki i sprawdzony sposób na wyraźną poprawę wyglądu a co za tym idzie – naszego samopoczucia. Kwas hialuronowy na zmarszczki działa natychmiast po zaaplikowaniu, choć najlepsze efekty (w zależności od organizmu) ukażą się naszym oczom do tygodnia czasu. Twarz będzie wyglądała na młodszą i wypoczętą, tak jakbyś przed chwilą wróciła z urlopu lub obudziła się po długim, relaksacyjnym śnie. Przygotuj się, że bardziej spostrzegawczy znajomi będą Cię obsypywać komplementami lub zapytają gdzie odpoczywałaś. Oczywiście, nikt nie będzie brał pod uwagę, że kilka dni temu miało miejsce ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, gdyż rezultaty tego zabiegu wyglądają bardzo naturalnie.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – początek

Zmarszczki a botoksOd czego zacząć wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym? Jeśli obawiasz się tego zabiegu to po pierwsze wybierz gabinet i specjalistę-dermatologa, który pomoże w rozwianiu Twoich wątpliwości. Nie polecamy korzystania z usług osób, które nie są lekarzami lub ogłaszają się w internecie z ofertą bardzo wysokiej promocji. Pamiętajmy, że oddajemy w ręce takiej osoby swoją twarz, a jeśli ktoś nie ma uprawnień do takich zabiegów, może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg bezpieczny, ale inwazyjny i dlatego powinien wykonać go specjalista.

 

Sprawdź więcej w temacie kwasu hialuronowego – http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/wypoczeta-twarz-mimo-zmeczenia-teraz-mozliwe/

Kolejnym krokiem będzie przeprowadzenie z Tobą krótkiego wywiadu lekarskiego na temat stanu zdrowia, a następnie ustalenie zakresu problemu. Kwas hialuronowy na zmarszczki stosowany jest w obrębie bruzd nosowo-wargowych, doliny łez, kurzych łapek oraz czoła. W tym ostatnim przypadku specjaliści proponują także wypełnianie zmarszczek botoksem. Dzieje się tak dlatego, ponieważ botoks na zmarszczki na czole – poziome lub poprzeczne (zwane także lwią zmarszczką) po zastosowaniu zapewnia również naturalny efekt, a wiele pań wykonuje sobie ten zabieg na wiosnę, aby nie marszczyć czoła od promieni słońca.

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych – efekty

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym daje efekt odmłodzenia i bardziej radosnej twarzy. Niestety mimika i czas powodują, że nasz owal opada, a twarz wygląda na przygnębioną i postarzałą. Dzięki zabiegowi odejmiemy sobie lat. Wiadomo także, że jedne z pierwszych zmarszczek pojawiają się w okolicach oczu, dlatego do zabiegu warto podejść kompleksowo. Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym spowoduje, że znikną zaciemnienia i worki pod oczami. W drugiej kolejności można w ten sposób usunąć kurze łapki.

Dlaczego warto postawić na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym? Ponieważ daje on trwałe i widoczne efekty. Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem skóry za pomocą maści. Po upływie czasu na znieczulenie, lekarz wprowadza igłą kwas. Trwa to naprawdę krótko, tak aby zabieg był dla pacjentki jak najbardziej komfortowy. Warto wiedzieć, że wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to długotrwała inwestycja w naszą młodość i urodę, gdyż składnik ten naturalnie występuje w skórze, tylko z wiekiem jego ilość maleje. Po zabiegu zostaje uzupełniony w naszej skórze na około rok. Jeżeli tuż po wizycie u dermatologa na skórze pojawiają się lekkie zasinienia lub opuchlizna, lekarz przepisuje maść lub pokazuje jaki stosować masaż, aby specyfik wchłonął się szybciej. A potem zostaje nam już tylko radość z odzyskania piękna i młodości! Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to naprawdę dziś jeden z najlepszych sposobów na poprawę swojego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *