Przywróć młody wygląd swojej twarzy

Upływający czas jest dla naszej skóry nieubłagany. Z czasem zastanawiamy się jak odmłodzić skórę twarzy. Szukamy różnych sposobów, zarówno w drogerii, domowej apteczce, jak i u kosmetyczki, bądź w klinice medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej (sprawdź więcej o zabiegach na odmładzanie twarzy).

Mało kto sięga od razu po najskuteczniejsze, ale też najdroższe zabiegi. Zazwyczaj na początku myślimy jak odmłodzić twarz domowymi sposobami, stosujemy kremy nawilżające i ujędrniające, produkty poprawiające koloryt skóry, serum przeciwzmarszczkowe, peelingi złuszczające martwy naskórek. Z czasem jednak zabiegi te stają się niewystarczające. Dzieje się tak, bo działają one tylko na powierzchnię skóry, ale nie docierają do jej głębokich warstw. Inaczej jest z zabiegami dostępnymi w specjalistycznych gabinetach. Jeśli więc nie wiesz jak rozjaśnić twarz, jak pozbyć się bruzd i zmarszczek oraz ujędrnić skórę i poprawić owal twarzy to udaj się właśnie tam.

W centrach kosmetologii, medycyny estetycznej i dermatologii wykorzystuje się zaawansowane technicznie urządzenia, które dzięki różnym metodom (laser, ultradźwięki, fale radiowe) stymulują skórę do regeneracji, poprawiają mikrokrążenie i odżywiają skórę.

Popularne zabiegi odmładzające twarz to Maximus i Surgen. Oba wykonuje się z użyciem nowoczesnego sprzętu Pollogen Legend wykorzystującego fale radiowe. Maximus polega na stymulacji tkanki od zewnątrz, a Surgen wnika w głąb tkanek poprzez zastosowanie głowicy pokrytej igiełkami. Kolejnym chętnie wybieranym zabiegiem są peelingi chemiczne. Peelingi z wykorzystaniem kwasów o różnych stężeniach i mocy, usuwają martwy naskórek, wygładzają cerę, spłycają zmarszczki, poprawiają koloryt cery i pobudzają skórę do regeneracji elastyny oraz włókien kolagenowych. Rozświetlenie i wygładzenie twarzy zapewnia też zabieg GeneO+. Polega on na wykorzystaniu dwutlenku węgla, aby pobudzić organizm do dostarczenia w wybrane partie skóry krwi bogatej w tlen. Do metod, które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny w skórze należą też ultradźwięki. Po takich zabiegach skóra wygląda dużo młodziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *