Powiększanie ust

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg niezwykle popularny i jest chyba jednym z tych najczęściej wybieranych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Jest to zabieg mało inwazyjny, a jego efekty są niemal natychmiastowe. 

Czym właściwie jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to chemiczny związek organiczny, który naturalnie występuje w każdym żywym organizmie. Jego zadaniem jest przede wszystkim wypełnianie przestrzeni komórkowych oraz wiązanie wody. Ze względu na to, że jest jednym z budulców organizmu znaczenie niweluje to występowanie skutków ubocznych jakie może wywołać zabieg modelowania ust.

Jakie zalety posiada powiększanie ust?

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym pomaga w widoczny sposób korygować to z czego w naszym wyglądzie nie jesteśmy w pełni zadowoleni. Kształt ust jest sprawą bardzo indywidualną. Nie każda z nas rodzi się ustami hollywoodzkiej gwiazdy. Naturze czasem trzeba pomóc, a w obecnych czasach mamy ku temu naprawdę spore możliwości. Powiększanie ust i wypełnienie ust  zwiększa na pewno nasze poczucie własnej wartości, bo chyba nikt nie lubi mieć kompleksów. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w usta stymuluje komórki i fibroblasty do tego, aby samodzielnie produkowały kolagen.

Jak wygląda zabieg? Jak powiększyć usta?

Należy zacząć od tego, że zabiegi kwasem hialuronowym powinny być wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej przez osoby, które posiadają do takich zabiegów odpowiednie kwalifikacje. Nieprofesjonalne wstrzykiwanie kwasu hialuronowego może przysporzyć nam sporo kłopotów. Zwykle są to niesymetryczne usta oraz ich grudkowata struktura. Powinno się unikać takich sytuacji, nie warto ryzykować swojego zdrowia tylko po to by zaoszczędzić trochę czasu czy pieniędzy. Powiększanie ust to zabieg, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Zabieg jest bezbolesny, jednak z  uwagi na to jak wrażliwą częścią ciała są usta, u pacjentów często stosowany jest krem znieczulający lub znieczulenie przewodowe. Jeżeli interesują cię wrażenia z zabiegu, sprawdź https://shinysyl.com/pl/powiekszanie-ust-efekt-przed-i-po-cena-fakty-i-mity/

Zastrzyki z kwasu hialuronowego- przeciwwskazania.

Powiększanie ust nie jest wskazanie przede wszystkim dla kobiet w ciąży oraz tych karmiących piersią. Z zabiegu nie skorzystają także osoby, które cierpią na choroby immunologiczne, znajdują się w trakcie immunoterapii oraz te, które cierpią na nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Po zabiegu mogą występować obrzęki i zasinienia, które znikają po kilku dniach.

Co zrobić kiedy nie możemy sobie pozwolić na powiększanie ust?

Na szczęście istnieją również sposoby na naturalne powiększanie ust. Nie są one jednak tak spektakularne, a na efekty musimy cierpliwie czekać, możemy je za to wykonać w domowym zaciszu. Wśród różnych porad znajdziemy takie jak: regularny masaż ust miękką szczoteczką do zębów czy dobry makijaż. Perfekcyjnie wykonany makijaż pozwoli nam zatuszować mankamenty, powiększyć usta oraz ładnie je podkreślić.Warto dodać, że modelowanie ust kwasem hialuronowym wciąż jest najwygodniejszym i najszybszym sposobem.
Jest też w pełni naturalny, gdyż naturalnie mamy go w sobie. Dobrze wykonany zabieg gwarantuje nam, że efekt utrzyma się do około roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *