Modelowanie twarzy krok po kroku

W dobie obecnych możliwości coraz więcej kobiet decyduje się na poprawienie wyglądu swojej twarzy. Czynników, które mają na to wpływ jest wiele. Między innymi chodzi o poprawę własnego samopoczucia, pozbycie się zmarszczek, zmianę kanonów piękna, jak również ukrycie niedoskonaleń twarzy. Otóż zmianę rysów twarzy możemy zmienić na różne sposoby, w szczególności zalicza się do nich:

  • modelowanie twarzy
  • lifting twarzy

Modelowanie twarzy polega na nieinwazyjnej metodzie poprawy rysów twarzy. Zazwyczaj odbywa się ono za pomocą kosmetyków do konturowania. Kosmetyki takie są coraz bardziej dostępne na rynku. Możemy spotkać zarówno kosmetyki w płynie, jak i te w proszku. Aczkolwiek musimy pamiętać, iż nie jest to trwała metoda. Jeżeli więc chcielibyśmy zmienić nasze rysy w sposób bardziej trwały, powinniśmy zdecydować się na lifting twarzy. Ma on bowiem przede wszystkim działanie odmładzające.

Jak odmłodzić twarz?

Odmładzanie twarzy w obecnych czasach jest dostępne dla wszystkich. Z możliwości tej korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, w różnym wieku. Do jednych z najpopularniejszych metod odmładzania twarzy należy zaliczyć laseroterapię. Bowiem to właśnie laser na twarz wnika w głębokie warstwy skóry, poprzez co stymuluje tkanki do regeneracji. Zabieg odbywa się przy zastosowaniu lasera frakcyjnego. W związku z czym pojawiają się nowe włókna kolagenowe oraz elastyny, poprzez to poprawia się gęstość, jak również napięcie skóry. Aczkolwiek do modelowania twarzy można wykorzystać również laser Harmony XL, który polega na tym, iż światło podnosi temperaturę w obrębie tkanek do 40 stopni. Proces ten prowadzi do kurczenia się włókien kolagenowych, a w konsekwencji do powstawania nowych. Dzięki czemu poprawia się napięcie skóry.

Lifting twarzy przywraca pacjentom nowy, lepszy wygląd. Po wykonaniu zabiegu twarz ulega regeneracji oraz metamorfozie, podobnie jak samopoczucie pacjenta. Czasu, w jakich żyjemy, wymuszają wręcz na nas zachowanie wiecznej młodości. Natomiast dostępne środki nam w tym pomagają.

7 thoughts on “Modelowanie twarzy krok po kroku

  1. Ach ile ja bym dała aby młodo wyglądać. Zazdroszczę tym wszystkim gwiazdą, które stać na drogi zabiegi odmładzające. Oni to dopiero mają życie.

  2. Dla mnie najważniejsze jest naturalne piękno. Niektórym kobietom starość wychodzi na dobre. Są wtedy atrakcyjniejsze i wyglądają poważniej. W dodatku taki laser na twarz nie zawsze może polepszyć najszą sytuację 😛

  3. A ja ciągle korzystam z domowych sposobów na odmłodzenie skóry twarzy i jak na razie nie narzekam. Może efekty nie są aż tak widoczne jak w przypadku specjalistycznego zabiegu modelującego, ale przynajmniej mnie to dużo nie kosztuje ^^

  4. Ostatnio widziałam taki inwazyjny zabieg odmładzający na yt. Nie wyglądało to zbyt przyjemnie, a Pani, która próbowała się „odmłodzić” była młoda i bez zmarszczek, więc nie wiem po co to zrobiła ;d..

  5. Jak komuś bardzo zależy na wykonaniu takiego zabiegu odmładzającego to polecam serdecznie Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Ja miałam tam przerowadzony zabieg laserem Palomar Emerge. Ogólnie to zabieg był dosyć drogi i wykonany aż w 5 seriach, ale efekt końcowy rozwiał moje wątpliwości co do ilości wydanych pieniędzy :D. Mąż również jest zadowolny.

  6. Nie dziwie wam się dziewczyny, że chcecie wyglądać młodo. Każda z nas chce być piękna w podeszłym wieku, nwet jeśli byśmy miały wydać na to ostatnie pieniądze i efekty trwałby parę dni. Życie mamy tylko jedno, więc trzeba korzystać ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *