Co na ujędrnienie biustu?

Kobiety uwielbiają dbać o swoje ciało. Codziennie pielęgnujemy twarz, nawilżamy ciało, walczymy z cellulitem, wszystko po to, aby jak najdłużej zatrzymać młodość i piękno. Nie każda z nas wie, skąd się biorą rozstępy. Wiemy jakie ćwiczenia wykonywać, aby wysmuklić uda, podnieść pośladki, wyrzeźbić brzuch. Jednak czy wie co zrobić, aby zachować lub przywrócić jędrność naszych piersi? Dzisiaj przekażemy wam kilka wskazówek dotyczących niniejszego zagadnienia. Skupimy się na ćwiczeniach i masaż odpowiedzialnych za podniesienie i ujędrnienie biustu oraz wskażemy kremy, które warto w tym celu stosować.

Jak ujędrnić biust – ćwiczenia i masaże

Wiemy jak kochacie ciepłe kąpiele, ale niestety nie wpływają one dobrze na jędrność naszego ciała. Za to zimny prysznic, wręcz przeciwnie. Wystarczy, że pod koniec kąpieli, polejesz swoje piersi zimnym strumieniem wody, a wówczas krew zacznie szybciej w nich krążyć. W celu podniesienia i ujędrnienia biustu warto również wykonywać masaż dodatkowo używając kremu (jak trudne jest zrobienie dobrego kremu na biust wiedzą wszyscy). Poświęć około 5 minut dziennie na delikatne, okrężne masowanie piersi, za pomocą otwartej dłoni (omijając okolice sutków). Wykonuj również ćwiczenia mające na celu zwiększenie krążenia w obrębie klatki piersiowej. Każdego ranka postaraj się robić krążenia ramion, głowy, skłony i krążenia biodrami. Takie ćwiczenia, nie tylko zbawienie wpłyną na wygląd Twojego biustu, ale również pozytywnie wpłyną na Twój nastrój i zapewnią Ci lepszą pobudkę niż mocna kawa!

Jak ujędrnić biust – peelingi i kremy

Zacznijmy od peelingów, bo te możemy przygotować w domu i są bardzo skuteczne na powiększanie ich domowymi sposobami. Wystarczą wam fusy po kawie sypanej, odrobina oleju i cukier. To prosty przepis na złuszczenie martwego naskórka, a tym samym zapewnienie gładkości skóry piersi. Jeśli chodzi o dobór właściwego kremu, zwróć uwagę na składniki, z jakich jest zrobiony. Przez lata zaobserwowano, że takie substancje jak: lawenda, ruszczyk kolczasty, ceramidy, czy kofeina, bardzo dobrze wpływają na poprawę jędrności skóry. Wśród wielu dostępnych na rynku produktów, na szczególną uwagę zasługuję krem Frashe, zawierający wszystkie wymienione wyżej składniki. Jeśli zastosujecie się do niniejszych wskazówek, już za kilka tygodni, a nawet dni będziecie mogły zaobserwować niezwykłe efekty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *